Основная информация Пол: Мужской Контакты Город: Тернополь VK: id167427617 | Образование Место учёбы: ТНЭУ (бывш. ТАНХ) Факультет: Аграрной экономики и менеджмента |
Жизненная позиция Главное в людях: доброта и честность | Личные интересы Деятельность: Факультет аграрної економіки і менеджменту є одним із підрпозділів Тернопільського національного економічного університету, що забезпечу підготовку фахівців з таких напрямків: ---------------------------------------------------------------- 1.Економіка, організації і планування в агропромисловому комплексі: - Економіка і фінанси підприємства агропромислового виробництва --------------------------------------------------------------------- 2.Менеджмент організацій: - Менеджмент і правове забезпечення агропромислового виробництва - Менеджмент технічного сервісу - Менеджмент лісового та садово - паркового господарства -------------------------------------------------------------------- 3. Облік і Аудит: - Облік і аудит в агропромисловому виробництві ----------------------------------------------------------- Факультет аграрної економіки і менеджменту є науковим, навчальним і культурним підрозділом Тернопільського національного економічного університету, що постійно розширює горизонти своєї діяльності. Високу якість освітнього процесу забезпечують професори, доктори наук, члени - кореспонденти, академіки, у тому числі Нью - Йоркської академії наук, а також доценти, кандидати наук, які є організаторами і учасниками як вітчизняних, так і міжнародних наукових, досолідницьких та освітніх проектів. -------------------------------------------------------------------- Випускники факультету успішно працюють керівниками підприємств, установ, організацій, провідними економістами, а значна кідькість наших випускників державні службовці, науковці та спеціалвсти, топ-менеджери, добре знані в Україні та закордоном. --------------------------------------------------------------------- Приорітетним досягненям фокультету стало міжнародне співробітництво по обміну студентів та закордрної практики з такими країнами: Німеччина, Швейцарія, Данія, Франція, Фінляндія, Англія, США та інші... -------------------------------------------------------------------- Интересы: Головною метою концепції діяльності факультету аграрної економіки та менеджменту є підтримка та розвиток творчих здібностей молодих людей, що навчаються з метою професійного та особистісного розвитку. ------------------------------------------------------------------- Ми з повною впевненістю можемо говорити про те, що готуємо майбутнє, оскільки наші випускники забезпечують інноваційний прогрес суспільства і беруть участь у визначенні вектору розвитку держави. Це наш найважливіший результат, ми пишаємося цим і впевнено дивимося в майбутнє О себе: КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: Тернопільський національний економічний університет Факультет аграрної економіки і менеджменту м. Тернопіль, вул. Дорошенка 7. тел: +38(0352)248158, 24 e- mail: faem_tneu@ukr.net www.tneu.edu.ua/ua-l-faem.html Любимые цитаты: Про факультет
Сучасний профіль факультету аграрної економіки і менеджменту формувався крізь десятиліття завдяки наполегливій праці наших краян та співвітчизників.
___________________________________________
Коріння факультету бере свій початок з моменту видання наказу № 418 від 30 червня 1966 р. Міністерства вищої і середньої спеціальної освіти УРСР, згідно з яким на виконання постанови ЦК Компартії України та Ради Міністрів УРСР було відкрито Тернопільське відділення фінансово-економічного факультету Київського інституту народного господарства ім. Д.С. Коротченка (ТВ КІНГ, 1966-1967 рр.): передбачалося прийняти 75 студентів, у тому числі за спеціальністю “Фінанси і кредит” – 50 осіб, а за спеціальністю “Бухгалтерський облік” (спеціалізація “Облік у сільському господарстві”) – 25 осіб, котрі незабаром стали першими випускниками спеціалізації, підготовку за якою нині продовжує кафедра бухгалтерського обліку і аудиту в агропромисловому виробництві ФАЕМ.
-----------------------------------------------------------
Зміцнення матеріально-технічної бази ТВ КІНГ, перспективи зростання рівня його навчально-методичної і наукової роботи стали підставою для чергового кроку в розвитку закладу. Наказом Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР № 543 від 28 серпня 1967 р. ТВ КІНГ з 1 вересня того самого року було реорганізовано у Тернопільський факультет Київського інституту народного господарства (ТФ КІНГ): до спеціалізації “Облік у сільському господарстві” було додано “Облік у промисловості”.
------------------------------------------------------------------
Важливими були також наступні накази – № 848 від 11 грудня 1970 р. про організацію на базі ТФ КІНГ Тернопільського фінансово-економічного інституту (ТФЕІ, 1971-1989 рр.), а також № 5 від 5 січня 1971 р. про формування трьох факультетів у структурі ТФЕІ: фінансово-економічного; обліково-економічного; вечірньої та заочної форм навчання.
До речі, на обліково-економічний факультет за спеціалізацією “Облік у сільському господарстві” у 1971 р. вступив майбутній Президент України В.А. Ющенко.
1 вересня 1973 р. на базі фінансово-економічного та обліково-економічного факультетів Тернопільського фінансово-економічного інституту створюється планово-економічний факультет (1973-1988 рр.) у складі кафедр обліку у сільському господарстві, що готувала фахівців зі спеціальності “Облік у сільському господарстві”, економіки сільського господарства – здійснювала підготовку фахівців зі спеціальності “Планування сільського господарства” і кафедри економіки промисловості (спеціальність “Планування промисловості”). Головне завдання полягало у забезпеченні господарського комплексу країни економічними кадрами та виконанні науково-дослідних робіт за державним замовленням і на госпдоговірних умовах.
-----------------------------------------------------------
Деканом факультету став А.П. Сгібнєв, котрий очолював його до травня 1988 р.
-----------------------------------------------------------------
Початковий контингент студентів становив 100 осіб і з часом зріс до 1000.
--------------------------------------------------------------
У вересні 1988 р. планово-економічний факультет реорганізовано у два факультети: аграрно-економічний та факультет економічного і соціального планування (нині – економіки і управління). У зв′язку з новими умовами і завданнями діяльності, викликаними процесами перебудови у суспільстві, відповідно до наказу Міністра вищої і середньої спеціальної освіти УРСР № 203 від 11 серпня 1989 р. ТФЕІ було перейменовано на Тернопільський інститут народного господарства (ТІНГ, 1989-1994 рр.). У 1992 р. аграрно-економічний факультет перейменовано на факультет аграрного бізнесу. До 1993 р. його очолював к.е.н., доц. Б.Б. Гладич, а з жовтня цього ж року і до лютого 2000 р. – д.е.н., проф. В.М. Олійник.
У листопаді 1994 р. – зі створенням на базі ТІНГ Тернопільської академії народного господа |